Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Correia
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Correia

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc42453,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,965 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAcademico ViseuPrimeira Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex40,7/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
278
Passzpontosság
51,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,64
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,85
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
36,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
424 perc
Átlagértékelés
6,96
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,362026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Academico Viseu · Védő
40,7index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc424 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,21 Értékelés6,96 Passzpontosság51,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–1
Academico Viseu–Rio Ave

KezdőD · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Academico Viseu–Estoril

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,01Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz78Passzpontosság68 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Estrela–Academico Viseu

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság40 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság57 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Academico Viseu–FC Porto

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap154 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap244 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap424 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55334010,276,870,811,08
Utolsó 108424010,216,960,640,85
Utolsó 208424010,216,960,640,85
Hazai5 meccs
244perc0gól1gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli3 meccs
180perc0gól0gólpassz7,09értékelés
Kezdőként8 meccs
424perc0gól1gólpassz6,96értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 7,42026. 09. 06.
  4. 6,62026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 7,02026. 10. 10.
  7. 6,82026. 10. 25.
  8. 7,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 154 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
64 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
154 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
244 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
424,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.29.–
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.20.–
  6. K10.10.90′
  7. K10.25.90′
  8. K11.01.64′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
334perc0gól1gólpassz0,27G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
424perc0gól1gólpassz0,21G+GP / 906,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc334
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc28/990,00
Gólpassz / 90 perc5/990,21
Átlagértékelés14/996,96

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.