Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ahmed Al Minhali
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ahmed Al Minhali

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc20125,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,414 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Rayyan SCStars League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex34,3/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
68
Passzpontosság
18,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,90
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
4,03
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,90

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
201 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 11. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Stars League2026Al-Rayyan SC · Védő
34,3index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc190 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,25 Passzpontosság19,70 %
90% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Two2026Al-Rayyan SC · Védő
46,2index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc11 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,90 Passzpontosság3 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–0
Al-Rayyan SC–Al-Nahda

Csereként beálltD · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Al-Arabi SC–Al-Rayyan SC

KezdőD · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Al-Nahda–Al-Rayyan SC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Al-Gharafa–Al-Rayyan SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság27 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Al Taawon–Al-Rayyan SC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Qatar SC–Al-Rayyan SC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Al-Rayyan SC–Al Ahli Doha

KezdőD · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al-Rayyan SC–Al-Duhail SC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap40 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap130 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap201 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55130000,003,921,384,15
Utolsó 108201000,004,270,904,03
Utolsó 208201000,004,270,904,03
Hazai2 meccs
82perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Idegenbeli6 meccs
119perc0gól0gólpassz3,17értékelés
Kezdőként7 meccs
190perc0gól0gólpassz3,75értékelés
Csereként1 meccs
11perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 27.
  2. 6,12026. 09. 11.
  3. –2026. 10. 09.
  4. 0,02026. 10. 14.
  5. 6,22026. 10. 18.
  6. 0,02026. 10. 28.
  7. 6,52026. 10. 31.
  8. 6,92026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 40 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
40 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
40 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
130 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,90 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.–
  2. N09.05.–
  3. K09.11.71′
  4. K10.09.–
  5. K10.14.0′
  6. K10.18.90′
  7. K10.28.0′
  8. K10.31.29′
  9. C11.04.11′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
130perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,92értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
201perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc130
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,92

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.