Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Taremi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Taremi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc40958,4 perc/meccs
Gól + gólpassz30,66 / 90 perc
Átlagértékelés7,045 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Wasl FCAFC Champions League Elite · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex68,6/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,44
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
40 %

Passz és kreativitás

Passz
98
Passzpontosság
16,60 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,32
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
409 perc
Átlagértékelés
7,04
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés92026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Elite2026Al-Wasl FC · Támadó
68,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc169 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,07 Értékelés7,51 Passzpontosság17,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Wasl FC · Támadó
46,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc150 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,60 Értékelés6,95 Passzpontosság12,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Iran · Támadó
21,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság20 %
64% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai4–3
Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Baniyas SC–Al-Wasl FC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Al-Wasl FC–Al-Ahli Jeddah

KezdőF · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Russia–Iran

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság20 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Uzbekistan–Iran

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Al Ain–Al-Wasl FC

KezdőF · 80 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Al-Wasl FC–Khorfakkan

KezdőF · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap169 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap409 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 1,11
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55259110,707,102,080,00
Utolsó 107409210,667,041,320,00
Utolsó 207409210,667,041,320,00
Hazai3 meccs
239perc1gól1gólpassz7,12értékelés
Idegenbeli4 meccs
170perc1gól0gólpassz6,93értékelés
Kezdőként7 meccs
409perc2gól1gólpassz7,04értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 04.
  2. 7,62026. 09. 10.
  3. –2026. 09. 24.
  4. 6,32026. 09. 29.
  5. 6,02026. 10. 12.
  6. –2026. 10. 16.
  7. 9,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 17,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között17,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
169 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
136,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.70′
  2. K09.10.80′
  3. K09.24.–
  4. K09.29.90′
  5. K10.12.79′
  6. K10.16.–
  7. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
259perc1gól1gólpassz0,69G+GP / 907,10értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
409perc2gól1gólpassz0,66G+GP / 907,04értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc259
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.