Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Kosugi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Kosugi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc40040,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,376 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEintracht FrankfurtBundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex38,8/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
138
Passzpontosság
22,30 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,13
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
4,50
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
400 perc
Átlagértékelés
6,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,012026. 10. 16.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Eintracht Frankfurt · Védő
38,8index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság23,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Eintracht Frankfurt · Védő
43,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc40 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,71 Passzpontosság9 %
82% adatlefedettségStabil forma
Asian Games2026Japan U23 · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,01Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság22 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság14 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Uzbekistan U23–Japan U23

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Japan U23–Korea DPR U23

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz43Passzpontosság36 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól–Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap85 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap220 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap400 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55220000,005,221,234,91
Utolsó 1010400000,005,461,134,50
Utolsó 2010400000,005,461,134,50
Hazai4 meccs
225perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli6 meccs
175perc0gól0gólpassz4,62értékelés
Kezdőként10 meccs
400perc0gól0gólpassz5,46értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,62026. 08. 29.
  2. 6,52026. 09. 06.
  3. –2026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 19.
  5. –2026. 09. 30.
  6. 6,22026. 10. 10.
  7. 7,02026. 10. 16.
  8. 0,02026. 10. 24.
  9. 6,72026. 10. 27.
  10. 6,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 85 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
85 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
220 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.12.–
  3. K09.19.–
  4. N09.26.–
  5. K09.30.–
  6. K10.10.45′
  7. K10.16.90′
  8. K10.24.0′
  9. K10.27.40′
  10. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
220perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
400perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc220
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc92/960,00
Gólpassz / 90 perc91/960,00
Átlagértékelés82/965,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.