Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Calderón
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Calderón

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc22537,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,485 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNublensePrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex29,9/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
2
Lövés pontossága
22,20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
48
Passzpontosság
7,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,80
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,20
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
34,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Nublense · Támadó
29,9index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc225 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság7,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Copa Chile2026Nublense · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–0
O'Higgins–Nublense

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Nublense–Coquimbo Unido

KezdőF · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
D. Puerto Montt–Nublense

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Nublense–Everton de Vina

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Deportes Limache–Nublense

KezdőF · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Nublense–Concepción

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap71 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap133 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,431,001,50
Utolsó 106225000,006,480,801,20
Utolsó 206225000,006,480,801,20
Hazai3 meccs
133perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Idegenbeli3 meccs
92perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Kezdőként5 meccs
180perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 30.
  2. 6,62026. 09. 03.
  3. 6,62026. 09. 12.
  4. 6,22026. 10. 12.
  5. 6,32026. 10. 25.
  6. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 71 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
71 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
133 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.45′
  2. K09.03.30′
  3. K09.12.17′
  4. N09.22.–
  5. K10.12.62′
  6. K10.25.71′
  7. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc150
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc42/460,00
Gólpassz / 90 perc44/460,00
Átlagértékelés27/466,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.