Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Dithejane
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Dithejane

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc46831,2 perc/meccs
Gól + gólpassz30,58 / 90 perc
Átlagértékelés6,7713 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonChicago FireMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex51,8/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,58
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
7
Lövés pontossága
58,30 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
99
Passzpontosság
7,30 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,35
Sikeres csel
5
Cselezési siker
19,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,12
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
36,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
468 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Chicago Fire · Támadó
51,8index / 100
Meccs12 Kezdő11 Perc319 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,56 Értékelés6,69 Passzpontosság7,50 %
100% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026South Africa · Középpályás
74,6index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc77 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,17 Értékelés8,20 Passzpontosság5 %
82% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Chicago Fire · Támadó
16,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc72 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság8 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli2–4
Gól1Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Egypt–South Africa

KezdőM · 77 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz10Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Nashville SC–Chicago Fire

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Chicago Fire–Inter Miami

KezdőF · 34 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–4
Toronto FC–Chicago Fire

KezdőF · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Seattle Sounders–Chicago Fire

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Monterrey–Chicago Fire

KezdőF · 72 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres4 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Chicago Fire–Portland Timbers

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Cruz Azul–Chicago Fire

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap4 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap181 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap468 perc15 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,13
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5571101,275,422,541,27
Utolsó 1010264200,686,142,052,39
Utolsó 2015468300,586,291,352,12
Hazai6 meccs
145perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli9 meccs
323perc3gól0gólpassz6,06értékelés
Kezdőként14 meccs
440perc3gól0gólpassz6,26értékelés
Csereként1 meccs
28perc–gól–gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,02026. 09. 13.
  2. 6,62026. 09. 20.
  3. 8,22026. 10. 04.
  4. 6,92026. 10. 07.
  5. 6,72026. 10. 10.
  6. 6,72026. 10. 15.
  7. 6,22026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 25.
  9. 6,92026. 10. 29.
  10. 7,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 26 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
3 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
26 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
90 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
156,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.55′
  2. C09.20.28′
  3. K10.04.77′
  4. K10.07.14′
  5. K10.10.19′
  6. K10.15.22′
  7. K10.18.23′
  8. K10.25.22′
  9. K10.29.1′
  10. K11.01.3′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
71perc1gól0gólpassz1,27G+GP / 905,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
264perc2gól0gólpassz0,68G+GP / 906,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc71
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc44/1580,56
Gólpassz / 90 perc145/1580,00
Átlagértékelés107/1586,14

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.