Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Livan Burcu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Livan Burcu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc42146,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,539 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUnion BerlinBundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex37,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,21
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
135
Passzpontosság
15,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,43
Sikeres csel
11
Cselezési siker
55 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,71
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
45,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
421 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,912026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Union Berlin · Támadó
37,0index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc314 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,29 Értékelés6,58 Passzpontosság15,60 %
94% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Union Berlin · Támadó
28,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc107 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság16,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–1
Union Berlin–1. FC Köln

KezdőF · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
1. FC Köln–Union Berlin

KezdőF · 33 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz17Passzpontosság17 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FC Augsburg–Union Berlin

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,91Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli7–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Union Berlin–Eintracht Frankfurt

Csereként beálltF · 29 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap107 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap164 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap421 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55194100,466,610,461,39
Utolsó 109421100,216,530,431,71
Utolsó 209421100,216,530,431,71
Hazai4 meccs
180perc1gól0gólpassz6,71értékelés
Idegenbeli5 meccs
241perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként8 meccs
392perc1gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként1 meccs
29perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 23.
  2. 6,62026. 08. 29.
  3. 6,92026. 09. 05.
  4. 5,92026. 09. 11.
  5. 6,12026. 09. 18.
  6. 7,92026. 10. 10.
  7. 6,22026. 10. 24.
  8. 6,32026. 10. 27.
  9. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 132 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
74 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
132 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
164 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
421,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.74′
  2. C08.29.29′
  3. K09.05.79′
  4. K09.11.45′
  5. K09.18.30′
  6. K10.10.32′
  7. K10.24.25′
  8. K10.27.33′
  9. K11.01.74′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
194perc1gól0gólpassz0,46G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
421perc1gól0gólpassz0,21G+GP / 906,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc194
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,61

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc16/470,55
Gólpassz / 90 perc44/470,00
Átlagértékelés17/476,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.