Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Laurenţiu Popescu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Laurenţiu Popescu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc99090,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,9611 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea CraiovaLiga I · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex58,3/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
11 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
293
Passzpontosság
19,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
2
Párharcsiker
100 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
27
Védés / 90
2,45
Játékperc
990 perc
Átlagértékelés
6,96
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,812026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Craiova · Kapus
58,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc720 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,09 Passzpontosság21,70 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Konferencia-liga2026Universitatea Craiova · Kapus
47,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság9,10 %
64% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Craiova · Kapus
27,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság22 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz–Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz33Passzpontosság25 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,33Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság10 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,32Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság13 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,81Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság26 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés–Védés5
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság22 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Universitatea Craiova–FC Voluntari

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Oţelul–Universitatea Craiova

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap990 perc11 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,62
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,590,000,00
Utolsó 1010900000,007,010,000,00
Utolsó 2011990000,006,960,000,00
Hazai5 meccs
450perc0gól0gólpassz6,84értékelés
Idegenbeli6 meccs
540perc0gól0gólpassz7,06értékelés
Kezdőként11 meccs
990perc0gól0gólpassz6,96értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 31.
  2. 7,22026. 09. 07.
  3. 7,82026. 09. 13.
  4. 7,22026. 09. 19.
  5. 7,32026. 10. 11.
  6. 6,92026. 10. 15.
  7. 7,32026. 10. 18.
  8. 6,52026. 10. 22.
  9. 6,62026. 10. 26.
  10. 5,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.31.90′
  2. K09.07.90′
  3. K09.13.90′
  4. K09.19.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.26.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
900perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,01értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,59

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/190,00
Gólpassz / 90 perc9/190,00
Átlagértékelés2/197,09

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.