Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nicușor Bancu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nicușor Bancu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 13075,3 perc/meccs
Gól + gólpassz40,32 / 90 perc
Átlagértékelés6,9714 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea CraiovaLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex69,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
6 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,32
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
573
Passzpontosság
36,70 %
Kulcspassz
34
Kulcspassz / 90
2,71
Sikeres csel
18
Cselezési siker
58,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
22
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,55
Megnyert párharc
48
Párharcsiker
49 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
18

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,32

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 130 perc
Átlagértékelés
6,97
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,302026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Craiova · Középpályás
69,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc658 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,41 Értékelés7,34 Passzpontosság40,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Romania · Védő
28,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc202 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,89 Passzpontosság18,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
57,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól– Gólpassz1 G+GP / 90– Értékelés7,10 Passzpontosság35,60 %
74% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
47,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,02 Passzpontosság32 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai2–1
Universitatea Craiova–FC Botosani

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz49Passzpontosság38 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe–Universitatea Craiova

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz73Passzpontosság55 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Inter Club d'Escaldes–Universitatea Craiova

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,50Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Universitatea Craiova–Getafe

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság37 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz6Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Romania–Sweden

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–0
Poland–Romania

KezdőD · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,53Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sweden–Romania

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Universitatea Craiova–FCSB

Kezdő · csapatkapitányM · 84 perc

Gól–Gólpassz2Értékelés8,30Kulcspassz5Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság30 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság42 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz41Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Rapid–Universitatea Craiova

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság47 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz38Passzpontosság32 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Oţelul–Universitatea Craiova

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap596 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 130 perc15 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,77
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55394010,237,042,512,28
Utolsó 1010770030,356,842,692,57
Utolsó 20151 130040,326,972,712,55
Hazai7 meccs
433perc0gól2gólpassz7,04értékelés
Idegenbeli8 meccs
697perc0gól2gólpassz6,92értékelés
Kezdőként15 meccs
1 130perc0gól4gólpassz6,97értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,32026. 09. 19.
  2. 6,22026. 09. 25.
  3. 5,52026. 10. 02.
  4. 5,92026. 10. 05.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. 6,72026. 10. 15.
  7. 6,82026. 10. 18.
  8. 7,52026. 10. 22.
  9. 6,92026. 10. 26.
  10. 7,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
484 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
282,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,32 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.84′
  2. K09.25.90′
  3. K10.02.67′
  4. K10.05.45′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.34′
  8. K10.22.90′
  9. K10.26.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
394perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 907,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
770perc0gól3gólpassz0,35G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc394
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc49/1050,00
Gólpassz / 90 perc15/1050,43
Átlagértékelés9/1057,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.