Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ovidiu Bic
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ovidiu Bic

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc54045,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,026 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea ClujLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
367
Passzpontosság
63,30 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
3,67
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
60,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
540 perc
Átlagértékelés
7,02
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Cluj · Középpályás
50,7index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc540 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,02 Passzpontosság63,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Cluj · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai1–0
Universitatea Cluj–FCSB

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz49Passzpontosság44 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz30Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Universitatea Cluj–Rapid

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz94Passzpontosság84 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz86Passzpontosság80 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz61Passzpontosság56 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság42 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap540 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,007,121,003,75
Utolsó 1010540000,007,020,833,67
Utolsó 2012540000,007,020,833,67
Hazai6 meccs
270perc0gól0gólpassz7,10értékelés
Idegenbeli6 meccs
270perc0gól0gólpassz6,95értékelés
Kezdőként12 meccs
540perc0gól0gólpassz7,02értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 28.
  4. 6,52026. 09. 07.
  5. 7,22026. 09. 20.
  6. 7,22026. 10. 08.
  7. 6,82026. 10. 12.
  8. 6,82026. 10. 19.
  9. –2026. 10. 23.
  10. 7,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
360 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K08.22.–
  3. K08.28.–
  4. K09.07.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.08.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.19.90′
  9. K10.23.–
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
540perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,02értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,12

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/1050,00
Gólpassz / 90 perc56/1050,00
Átlagértékelés23/1057,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.