Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Cicaldau
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Cicaldau

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc87858,5 perc/meccs
Gól + gólpassz80,82 / 90 perc
Átlagértékelés7,3312 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea CraiovaLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex75,6/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
5
Gól / 90
0,31
Gólpassz / 90
0,51
Lövés
20
Kaput talál
9
Lövés pontossága
45 %
Gólkonverzió
15 %

Passz és kreativitás

Passz
504
Passzpontosság
42,50 %
Kulcspassz
29
Kulcspassz / 90
2,97
Sikeres csel
9
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,05
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
60,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
878 perc
Átlagértékelés
7,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Craiova · Középpályás
75,6index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc548 Gól2 Gólpassz3 G+GP / 900,82 Értékelés7,60 Passzpontosság49,40 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026Universitatea Craiova · Támadó
64,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc174 Gól– Gólpassz2 G+GP / 90– Értékelés7,40 Passzpontosság23,90 %
84% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Craiova · Támadó
32,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,72 Passzpontosság33 %
82% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Romania · Középpályás
46,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc66 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,36 Értékelés6,62 Passzpontosság22,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
Liga I2026FC Botosani · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz2Értékelés8,20Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz83Passzpontosság74 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz1Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,63Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz59Passzpontosság50 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Romania–Sweden

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–0
Poland–Romania

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól1Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz55Passzpontosság50 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz42Passzpontosság36 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz55Passzpontosság46 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz40Passzpontosság33 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Botosani–Csikszereda

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Oţelul–Universitatea Craiova

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap408 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap878 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,39
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55297051,527,663,942,12
Utolsó 1010537251,176,583,352,18
Utolsó 2015878350,826,772,972,05
Hazai8 meccs
344perc2gól2gólpassz7,21értékelés
Idegenbeli7 meccs
534perc1gól3gólpassz6,39értékelés
Kezdőként15 meccs
878perc3gól5gólpassz6,77értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,22026. 09. 19.
  2. 6,72026. 09. 28.
  3. 0,02026. 10. 02.
  4. 6,52026. 10. 05.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. 7,32026. 10. 15.
  7. 7,62026. 10. 18.
  8. 7,52026. 10. 22.
  9. 8,22026. 10. 26.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 179 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
179 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
408 perc7 kezdés · 5 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
109,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.84′
  2. K09.28.45′
  3. K10.02.0′
  4. K10.05.21′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.85′
  7. K10.18.33′
  8. K10.22.89′
  9. K10.26.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
297perc0gól5gólpassz1,52G+GP / 907,66értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
537perc2gól5gólpassz1,17G+GP / 906,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc297
Gól0
Gólpassz5
Átlagértékelés7,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/1020,33
Gólpassz / 90 perc13/1020,49
Átlagértékelés4/1027,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.