Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tudor Băluță
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Tudor Băluță

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc1 12962,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,16 / 90 perc
Átlagértékelés6,8614 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea CraiovaLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex59,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
20
Kaput talál
6
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
531
Passzpontosság
32,30 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
0,88
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
35
Labdaszerzés
21
Védőakció / 90
4,46
Megnyert párharc
63
Párharcsiker
53,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
21

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 129 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,142026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Universitatea Craiova · Középpályás
59,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc662 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,27 Értékelés7,06 Passzpontosság33,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
45,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,97 Passzpontosság33,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Romania · Középpályás
24,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc135 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,97 Passzpontosság25,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
46,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc62 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,69 Passzpontosság23 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz36Passzpontosság29 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság32 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz47Passzpontosság36 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Romania–Sweden

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–0
Poland–Romania

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,61Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz40Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sweden–Romania

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz44Passzpontosság31 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz2Értékelés8,14Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság37 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap599 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 129 perc18 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,77
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55419000,006,990,865,37
Utolsó 1010689000,005,450,525,09
Utolsó 20181 129020,166,000,884,46
Hazai9 meccs
540perc0gól2gólpassz5,29értékelés
Idegenbeli9 meccs
589perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Kezdőként18 meccs
1 129perc0gól2gólpassz6,00értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 28.
  2. 5,62026. 10. 02.
  3. 0,02026. 10. 05.
  4. 7,02026. 10. 11.
  5. 6,92026. 10. 15.
  6. 6,72026. 10. 18.
  7. 7,02026. 10. 22.
  8. 7,72026. 10. 26.
  9. 6,62026. 11. 01.
  10. 7,02026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 239 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
239 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
599 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
564,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.28.0′
  2. K10.02.90′
  3. K10.05.0′
  4. K10.11.90′
  5. K10.15.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.90′
  8. K10.26.59′
  9. K11.01.90′
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
419perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,99értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
689perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc419
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,99

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc97/1870,00
Gólpassz / 90 perc89/1870,00
Átlagértékelés88/1876,97

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.