Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversitatea CraiovaLiga I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex59,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
19
Kaput talál
6
Lövés pontossága
31,60 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
489
Passzpontosság
31,80 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
0,95
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
32
Labdaszerzés
20
Védőakció / 90
4,50
Megnyert párharc
59
Párharcsiker
54,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
20
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,17
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 039 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,142026. 09. 07.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap149 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap599 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés90 nap1 039 perc17 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,74
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
419
0
0
0,00
6,97
0,86
5,80
Utolsó 10
10
644
0
0
0,00
5,38
0,56
5,31
Utolsó 20
17
1 039
0
2
0,17
5,93
0,95
4,50
Hazai8 meccs
450perc0gól2gólpassz5,04értékelés
Idegenbeli9 meccs
589perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Kezdőként17 meccs
1 039perc0gól2gólpassz5,93értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,32026. 09. 25.
0,02026. 09. 28.
5,62026. 10. 02.
0,02026. 10. 05.
7,02026. 10. 11.
6,92026. 10. 15.
6,72026. 10. 18.
7,02026. 10. 22.
7,72026. 10. 26.
6,62026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 239 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc419Gól0Gólpassz0Átlagértékelés6,97
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc51/1050,00
Gólpassz / 90 perc25/1050,27
Átlagértékelés22/1057,06
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.