Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Denis Alibec
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Denis Alibec

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc16928,2 perc/meccs
Gól + gólpassz21,07 / 90 perc
Átlagértékelés6,733 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFarul ConstantaLiga I · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex59,6/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,53
Gólpassz / 90
0,53
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
28
Passzpontosság
7,10 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,60
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
2
Párharcsiker
20 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
169 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Farul Constanta · Támadó
59,6index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc169 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,07 Értékelés6,73 Passzpontosság7,10 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli1–2
FC Voluntari–Farul Constanta

Kezdő · csapatkapitányF · 65 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Farul Constanta–Uta Arad

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Farul Constanta–FC Botosani

Kezdő · csapatkapitányF · 59 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe–Farul Constanta

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap65 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap65 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap169 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 0,87
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55124100,736,650,730,00
Utolsó 106169111,076,731,600,00
Utolsó 206169111,076,731,600,00
Hazai2 meccs
59perc–gól0gólpassz5,60értékelés
Idegenbeli4 meccs
110perc1gól1gólpassz7,30értékelés
Kezdőként5 meccs
124perc1gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól1gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 23.
  2. 5,62026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 04.
  4. –2026. 09. 11.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 7,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 65 perc 14 nap alatt · legutóbb 42,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között42,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
84,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. C08.23.45′
  2. K08.30.59′
  3. K09.04.–
  4. K09.11.–
  5. K09.20.–
  6. K11.02.65′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
124perc1gól0gólpassz0,73G+GP / 906,65értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
169perc1gól1gólpassz1,07G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc124
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,65

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/570,53
Gólpassz / 90 perc5/570,53
Átlagértékelés24/576,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.