Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Finley Frank Barbrook
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Finley Frank Barbrook

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc33837,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,454 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFalkirkPremiership · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
157
Passzpontosság
36,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,80
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,66
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
38,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
338 perc
Átlagértékelés
6,45
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,692026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premiership2026Falkirk · Középpályás
36,3index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc338 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság36,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–0
Falkirk–Celtic

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság20 %Párharc / megnyert14 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Aberdeen–Falkirk

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert17 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Falkirk–Kilmarnock

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Hibernian–Falkirk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Falkirk–Dundee

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság47 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
ST Johnstone–Falkirk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Dundee Utd–Falkirk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Falkirk–Rangers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz43Passzpontosság38 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Celtic–Falkirk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap163 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap248 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap338 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,26
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55248000,006,470,361,81
Utolsó 109338000,006,450,802,66
Utolsó 209338000,006,450,802,66
Hazai4 meccs
248perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Idegenbeli5 meccs
90perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Kezdőként9 meccs
338perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. 6,42026. 09. 02.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 6,72026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 17.
  7. –2026. 10. 24.
  8. 6,72026. 10. 28.
  9. 6,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 163 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
73 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
163 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
248 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.02.90′
  3. K09.05.–
  4. K09.19.–
  5. K10.10.85′
  6. K10.17.–
  7. K10.24.–
  8. K10.28.90′
  9. K11.01.73′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
248perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
338perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc248
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc73/740,00
Gólpassz / 90 perc73/740,00
Átlagértékelés48/746,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.