Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Abdullah Al Salem
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Abdullah Al Salem

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc20923,2 perc/meccs
Gól + gólpassz20,86 / 90 perc
Átlagértékelés6,945 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Qadisiyah FCKing's Cup · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex5,0/10017% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,43
Gólpassz / 90
0,43
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
55
Passzpontosság
13,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,86
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,43
Megnyert párharc
3
Párharcsiker
37,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
209 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,712026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
King's Cup2027Al-Qadisiyah FC · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Qadisiyah FC · Támadó
49,6index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc146 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,62 Értékelés6,92 Passzpontosság11,80 %
90% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al-Qadisiyah FC · Támadó
57,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc63 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901,43 Értékelés7,04 Passzpontosság17 %
86% adatlefedettségStabil forma
Gulf Cup of Nations2026Saudi Arabia · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz1Értékelés7,04Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–6
Al Riyadh–Al-Qadisiyah FC

KezdőF · 64 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,71Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al-Qadisiyah FC–Al Sadd

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Al-Qadisiyah FC–Al-Hilal Saudi FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Al Taawon–Al-Qadisiyah FC

KezdőF · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al-Qadisiyah FC–Abha

Csereként beálltF · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Al Kholood–Al-Qadisiyah FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Saudi Arabia–United Arab Emirates

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Saudi Arabia–Kuwait

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Al-Qadisiyah FC–Al-Ettifaq

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Al-Qadisiyah FC–Al-Faisaly FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
NEOM–Al-Qadisiyah FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap126 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap205 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap209 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 3,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55204110,885,570,880,44
Utolsó 109209110,864,340,860,43
Utolsó 209209110,864,340,860,43
Hazai3 meccs
20perc0gól0gólpassz2,18értékelés
Idegenbeli6 meccs
189perc1gól1gólpassz5,63értékelés
Kezdőként8 meccs
189perc1gól1gólpassz4,02értékelés
Csereként1 meccs
20perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. 6,92026. 09. 03.
  3. 0,02026. 09. 08.
  4. 0,02026. 10. 12.
  5. 6,52026. 10. 16.
  6. 6,62026. 10. 20.
  7. 0,02026. 10. 26.
  8. 7,72026. 10. 29.
  9. 7,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 126 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
126 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
205 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
104,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N09.23.–
  2. N10.06.–
  3. N10.09.0′
  4. K10.12.1′
  5. C10.16.20′
  6. K10.20.58′
  7. N10.23.–
  8. K10.26.0′
  9. K10.29.64′
  10. K11.02.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
204perc1gól1gólpassz0,88G+GP / 905,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
209perc1gól1gólpassz0,86G+GP / 904,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc184
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés5,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.