Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Camara
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Camara

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc29442,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,894 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVitória SCPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex46,3/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,31
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
5
Lövés pontossága
35,70 %
Gólkonverzió
7,10 %

Passz és kreativitás

Passz
70
Passzpontosság
17,20 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,92
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,84
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
51,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
294 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Vitória SC · Középpályás
46,3index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc294 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,31 Értékelés6,89 Passzpontosság17,20 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli0–0
GIL Vicente–Vitória SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Vitória SC–Maritimo

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 3Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Benfica–Vitória SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Vitória SC–Moreirense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Vitória SC–Casa Pia

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
SC Braga–Vitória SC

Csereként beálltF · 37 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Vitória SC–Nacional

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Sporting CP–Vitória SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap294 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,76
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55257100,356,981,051,75
Utolsó 107294100,316,890,921,84
Utolsó 207294100,316,890,921,84
Hazai2 meccs
90perc1gól0gólpassz8,20értékelés
Idegenbeli5 meccs
204perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként6 meccs
257perc1gól0gólpassz6,98értékelés
Csereként1 meccs
37perc–gól–gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. 6,62026. 08. 31.
  3. 6,42026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 20.
  5. –2026. 10. 11.
  6. 8,22026. 10. 23.
  7. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
294,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. N08.23.–
  3. C08.31.37′
  4. N09.06.–
  5. K09.12.77′
  6. K09.20.–
  7. K10.11.–
  8. K10.23.90′
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
257perc1gól0gólpassz0,35G+GP / 906,98értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
294perc1gól0gólpassz0,31G+GP / 906,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc257
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,98

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/1230,35
Gólpassz / 90 perc119/1230,00
Átlagértékelés16/1236,98

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.