Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. O’Neill
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. O’Neill

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc7612,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,483 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonArsenalLeague Cup · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,9/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
32
Passzpontosság
20,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
3,55
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
46,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
76 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Arsenal · Középpályás
31,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc66 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság23 %
82% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Northern Ireland · Támadó
20,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc10 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,55 Passzpontosság2 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Arsenal · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli1–1
Fleetwood Town–Arsenal

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Arsenal–Lille

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap66 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap72 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap76 perc6 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5572000,002,613,750,00
Utolsó 10676000,003,243,550,00
Utolsó 20676000,003,243,550,00
Hazai3 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Idegenbeli3 meccs
76perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként6 meccs
76perc0gól0gólpassz3,24értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 25.
  2. 0,02026. 09. 28.
  3. 6,72026. 10. 02.
  4. 0,02026. 10. 05.
  5. 0,02026. 10. 13.
  6. 6,42026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 66 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
66 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
66 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.25.4′
  2. K09.28.0′
  3. K10.02.6′
  4. K10.05.0′
  5. K10.13.0′
  6. K10.27.66′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
72perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
76perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,24értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc72
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés2,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.