Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Omar Janneh
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Omar Janneh

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc45657,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,477 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLausanneSuper League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex41,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,39
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
4
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
7,60 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,20
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,20
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
43,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
456 perc
Átlagértékelés
6,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,052026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super League2026Lausanne · Támadó
41,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc456 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,39 Értékelés6,47 Passzpontosság7,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai4–5
Lausanne–FC Thun

KezdőF · 72 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,05Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
FC Sion–Lausanne

KezdőF · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
FC ST. Gallen–Lausanne

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Lausanne–FC Lugano

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Lausanne–Servette FC

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
FC Vaduz–Lausanne

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
FC Thun–Lausanne

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz16Passzpontosság5 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Lausanne–FC Zurich

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap155 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap186 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap456 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,67
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55321200,566,540,280,28
Utolsó 108456200,396,470,200,20
Utolsó 208456200,396,470,200,20
Hazai4 meccs
207perc2gól0gólpassz6,76értékelés
Idegenbeli4 meccs
249perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként8 meccs
456perc2gól0gólpassz6,47értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. 6,52026. 09. 02.
  3. 6,12026. 09. 05.
  4. 6,22026. 09. 13.
  5. 6,02026. 09. 20.
  6. 6,42026. 10. 11.
  7. 6,02026. 10. 25.
  8. 8,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 155 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
72 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
155 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
186 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
228,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.02.90′
  3. K09.05.45′
  4. K09.13.90′
  5. K09.20.45′
  6. K10.11.31′
  7. K10.25.83′
  8. K11.01.72′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
321perc2gól0gólpassz0,56G+GP / 906,54értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
456perc2gól0gólpassz0,39G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc321
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,54

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/470,39
Gólpassz / 90 perc39/470,00
Átlagértékelés32/476,47

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.