Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Meïté
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Meïté

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc16318,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,646 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Hilal Saudi FCKing's Cup · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex5,0/10017% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
35
Passzpontosság
7,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,10
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,55
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
47,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
163 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
King's Cup2027Al-Hilal Saudi FC · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al-Hilal Saudi FC · Támadó
24,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc121 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,49 Passzpontosság8,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Hilal Saudi FC · Támadó
35,2index / 100
Meccs5 Kezdő3 Perc42 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,80 Passzpontosság2,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Al Sadd–Al-Hilal Saudi FC

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Al-Hilal Saudi FC–NEOM

Csereként beálltF · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Al Shabab–Al-Hilal Saudi FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Al-Fayha–Al-Hilal Saudi FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Al-Hilal Saudi FC–Al-Faisaly FC

Csereként beálltF · 25 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap106 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap122 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap163 perc9 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55138000,006,651,300,65
Utolsó 109163000,006,641,100,55
Utolsó 209163000,006,641,100,55
Hazai5 meccs
87perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Idegenbeli4 meccs
76perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Kezdőként7 meccs
122perc0gól0gólpassz6,59értékelés
Csereként2 meccs
41perc–gól0gólpassz6,75értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 17.
  3. –2026. 08. 28.
  4. –2026. 09. 01.
  5. 6,92026. 09. 07.
  6. 6,92026. 10. 13.
  7. 6,42026. 10. 27.
  8. 6,92026. 10. 31.
  9. 6,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 106 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
46 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
106 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
122 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. N08.20.–
  3. K08.28.–
  4. K09.01.–
  5. N09.04.–
  6. C09.07.16′
  7. K10.13.16′
  8. K10.27.60′
  9. K10.31.1′
  10. K11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
138perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,65értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
163perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc138
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,65

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc39/410,00
Gólpassz / 90 perc39/410,00
Átlagértékelés24/416,49

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.