Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kauan Carneiro Kaka
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kauan Carneiro Kaka

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc65272,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,778 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZbrojovka BrnoCzech Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
319
Passzpontosság
38,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,55
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,48
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
61,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
652 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Zbrojovka Brno · Védő
44,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc652 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,77 Passzpontosság38,90 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,54Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Zbrojovka Brno–Bohemians 1905

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz64Passzpontosság57 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Zbrojovka Brno–Artis

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Zbrojovka Brno–Zlin

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság44 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Teplice–Zbrojovka Brno

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság39 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap22 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap112 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap652 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55292000,005,170,621,54
Utolsó 109652000,006,020,552,48
Utolsó 209652000,006,020,552,48
Hazai4 meccs
360perc–gól0gólpassz7,10értékelés
Idegenbeli5 meccs
292perc0gól0gólpassz5,15értékelés
Kezdőként9 meccs
652perc0gól0gólpassz6,02értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 08. 23.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. 7,52026. 09. 02.
  4. 5,92026. 09. 05.
  5. 6,32026. 09. 12.
  6. 6,32026. 09. 19.
  7. 7,72026. 10. 10.
  8. 0,02026. 10. 18.
  9. 5,52026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 22 perc 14 nap alatt · legutóbb 13,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
22 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
22 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
112 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.90′
  2. K08.29.90′
  3. K09.02.90′
  4. K09.05.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.10.90′
  8. K10.18.0′
  9. N10.24.–
  10. K10.31.22′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
292perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
652perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,02értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc202
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,89

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc83/880,00
Gólpassz / 90 perc82/880,00
Átlagértékelés66/886,02

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.