Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Cadden
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Cadden

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc10635,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,493 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHibernianPremiership · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,9/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
43
Passzpontosság
15,80 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
3,40
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,70
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
106 perc
Átlagértékelés
6,49
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Premiership2026Hibernian · Középpályás
38,9index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc106 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,49 Passzpontosság15,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Hibernian · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hibernian · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–1
ST Mirren–Hibernian

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Hibernian–Falkirk

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Dundee Utd–Hibernian

KezdőM · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hibernian–Aberdeen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Ross County–Hibernian

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
ST Johnstone–Hibernian

Csereként beálltM · 15 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Hibernian–Gent

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gent–Hibernian

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap79 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap91 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap106 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53106000,006,493,401,70
Utolsó 103106000,006,493,401,70
Utolsó 203106000,006,493,401,70
Hazai0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli3 meccs
106perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Kezdőként2 meccs
91perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Csereként1 meccs
15perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 06.
  2. 6,32026. 10. 10.
  3. 6,62026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 79 perc 14 nap alatt · legutóbb 18,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között18,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
79 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
91 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.20.–
  2. N08.27.–
  3. C09.06.15′
  4. N09.12.–
  5. N09.19.–
  6. K10.10.12′
  7. N10.17.–
  8. K10.28.79′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc91
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc46/740,00
Gólpassz / 90 perc35/740,00
Átlagértékelés45/746,49

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.