Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Kiltie
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Kiltie

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc33533,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,344 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKilmarnockPremiership · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,3/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
97
Passzpontosság
20,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,15
Sikeres csel
2
Cselezési siker
18,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,34
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
38,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
335 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,592026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premiership2026Kilmarnock · Középpályás
39,3index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc335 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság20,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Kilmarnock · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–2
Kilmarnock–ST Johnstone

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Dundee–Kilmarnock

KezdőF · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Falkirk–Kilmarnock

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Kilmarnock–Motherwell

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Rangers–Kilmarnock

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,65Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Kilmarnock–Aberdeen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Aberdeen–Kilmarnock

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Kilmarnock–ST Mirren

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Kilmarnock–Dundee Utd

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap76 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap155 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap335 perc10 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55155000,006,113,481,16
Utolsó 1010335000,006,342,151,34
Utolsó 2010335000,006,342,151,34
Hazai6 meccs
180perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli4 meccs
155perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Kezdőként10 meccs
335perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. 6,62026. 09. 02.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,62026. 09. 19.
  6. 5,72026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,62026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 76 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
76 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
155 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.02.90′
  3. K09.05.–
  4. K09.12.–
  5. K09.19.90′
  6. K10.10.79′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.28.76′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
155perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,11értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
335perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc155
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,11

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc49/750,00
Gólpassz / 90 perc37/750,00
Átlagértékelés59/756,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.