Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Sergio Armando Aguayo Castillo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Sergio Armando Aguayo Castillo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc20329,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,89 / 90 perc
Átlagértékelés6,894 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportes TolimaPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex66,0/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,89
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
48
Passzpontosság
9,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,89
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,44
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
27,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
203 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,052026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Deportes Tolima · Támadó
66,0index / 100
Meccs6 Kezdő4 Perc141 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,28 Értékelés7,12 Passzpontosság7,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Libertadores2026Deportes Tolima · Támadó
16,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc62 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság12 %
62% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–3
Deportivo Pereira–Deportes Tolima

Csereként beálltF · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Santa Fe–Deportes Tolima

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Llaneros–Deportes Tolima

KezdőF · 31 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,05Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Deportes Tolima–Cucuta

Csereként beálltF · 1 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság12 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Deportes Tolima–Independiente del Valle

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap1 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap1 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap203 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,75
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55140201,297,121,290,64
Utolsó 107203200,896,890,890,44
Utolsó 207203200,896,890,890,44
Hazai2 meccs
81perc1gól0gólpassz7,06értékelés
Idegenbeli5 meccs
122perc1gól0gólpassz6,83értékelés
Kezdőként5 meccs
201perc2gól0gólpassz6,89értékelés
Csereként2 meccs
2perc0gól0gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 26.
  2. –2026. 09. 01.
  3. 8,12026. 09. 08.
  4. 6,22026. 09. 12.
  5. 7,12026. 09. 21.
  6. –2026. 09. 28.
  7. –2026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 1 perc 14 nap alatt · legutóbb 36,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között36,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
1 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
1 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
1 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
101,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.19.–
  2. K08.26.62′
  3. C09.01.1′
  4. K09.08.31′
  5. K09.12.28′
  6. K09.21.80′
  7. K09.28.–
  8. C11.03.1′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
140perc2gól0gólpassz1,29G+GP / 907,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
203perc2gól0gólpassz0,89G+GP / 906,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc140
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,12

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/991,28
Gólpassz / 90 perc95/990,00
Átlagértékelés14/997,12

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.