Nemzetközi · 2026/27 szezon
CONMEBOL Libertadores 2026/27: eredmények, tabella és program
CONMEBOL Libertadores 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Semi-finals.
- Mérkőzés
- 26
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 10. 23. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
26 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
84,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak13 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
FlamengoEstudiantes L.P.0–0Tizenegyesek utánPalmeirasFluminense0–1Tizenegyesek utánEstudiantes L.P.Flamengo0–0VégeFluminensePalmeiras1–2VégeFlamengoIndependiente del Valle1–1VégeCorinthiansEstudiantes L.P.0–1VégeLDU de QuitoPalmeiras3–2Tizenegyesek utánIndependiente del ValleFlamengo0–2VégeEstudiantes L.P.Corinthians1–1VégePalmeirasLDU de Quito1–0VégeFluminensePlatense2–0VégeIndependiente del ValleDeportes Tolima3–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Estudiantes L.P.60604092Stabil trend →2Flamengo56564080Javuló trend ↑3Fluminense55585070Stabil trend →4Independiente del Valle53585060Stabil trend →5Palmeiras51564760Javuló trend ↑6Coquimbo Unido46332080Stabil trend →7Mirassol46332080Stabil trend →8LDU de Quito44424060Stabil trend →9Corinthians44422080Stabil trend →10Independ. Rivadavia42334060Stabil trend →11Platense32221360Stabil trend →12Cruzeiro31174040Stabil trend →13Cerro Porteno31172060Stabil trend →14Rosario Central3017080Stabil trend →15Deportes Tolima1702020Stabil trend →16U. Catolica4000Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
M. EstradaLDU de Quito · Támadó65,22
Agustín RossiFlamengo · Kapus63,73
Marlon FreitasPalmeiras · Középpályás59,64
M. PerellóIndependiente del Valle · Támadó58,45
C. GonzálezIndependiente del Valle · Támadó58,4
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
25 meccsCONMEBOL Libertadores 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 1,80 | 1,00 | 0,20 | 20,0% | 20,0% | |
| 2 | 4 | 1,75 | 1,25 | 0,75 | 50,0% | 25,0% | |
| 3 | 4 | 1,75 | 1,25 | 1,00 | 50,0% | 25,0% | |
| 4 | 6 | 1,67 | 1,00 | 0,50 | 50,0% | 16,7% | |
| 5 | 6 | 1,67 | 1,17 | 1,00 | 50,0% | 33,3% | |
| 6 | 4 | 1,25 | 0,50 | 0,50 | 25,0% | 0,0% | |
| 7 | 4 | 1,25 | 1,00 | 1,00 | 50,0% | 25,0% | |
| 8 | 2 | 1,00 | 0,50 | 0,50 | 50,0% | 0,0% | |
| 9 | 2 | 1,00 | 0,50 | 0,50 | 50,0% | 0,0% | |
| 10 | 1 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 100,0% | 0,0% | |
| 11 | 3 | 0,67 | 0,33 | 1,00 | 33,3% | 0,0% | |
| 12 | 2 | 0,50 | 0,00 | 0,50 | 0,0% | 0,0% | |
| 13 | 2 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 100,0% | 50,0% | |
| 14 | 2 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 50,0% | 0,0% | |
| 15 | 2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 1 | 0,00 | 0,00 | 3,00 | 0,0% | 100,0% |