Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jamar Ricketts
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jamar Ricketts

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc57541,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4810 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSan Jose EarthquakesMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex43,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
166
Passzpontosság
16,80 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,94
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,60
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
575 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,132026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026San Jose Earthquakes · Védő
43,7index / 100
Meccs14 Kezdő14 Perc575 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság16,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,13Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság14 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap88 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap263 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap575 perc14 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,04
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55232000,006,381,943,88
Utolsó 1010412000,005,711,313,28
Utolsó 2014575000,005,890,943,60
Hazai7 meccs
236perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli7 meccs
339perc0gól0gólpassz5,33értékelés
Kezdőként14 meccs
575perc0gól0gólpassz5,89értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,62026. 09. 13.
  3. 6,52026. 09. 20.
  4. 6,42026. 09. 27.
  5. 6,42026. 10. 11.
  6. 6,22026. 10. 15.
  7. 7,12026. 10. 18.
  8. 6,02026. 10. 25.
  9. 6,22026. 10. 29.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 88 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
88 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
263 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.0′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.45′
  4. K09.27.14′
  5. K10.11.31′
  6. K10.15.68′
  7. K10.18.76′
  8. K10.25.77′
  9. K10.29.11′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
232perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,38értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
412perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc232
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,38

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc194/2140,00
Gólpassz / 90 perc195/2140,00
Átlagértékelés146/2145,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.