Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Michael-John Kamson-Kamara
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Michael-John Kamson-Kamara

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc10726,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,163 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSierra LeoneAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex23,1/10062% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
8 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
26
Passzpontosság
8,10 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,84
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,52
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
55,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,84

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
107 perc
Átlagértékelés
6,16
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 09. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Sierra Leone · Védő
23,1index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc8 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság–
62% adatlefedettségStabil forma
Premiership2026Kilmarnock · Védő
23,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc99 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,89 Passzpontosság8,10 %
86% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Kilmarnock · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Premiership2026Heart Of Midlothian · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Heart Of Midlothian · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–2
Kilmarnock–ST Johnstone

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Dundee–Kilmarnock

KezdőD · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,84Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Falkirk–Kilmarnock

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Kilmarnock–Motherwell

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Rangers–Kilmarnock

KezdőD · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Equatorial Guinea–Sierra Leone

Csereként beálltD · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság–Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Sierra Leone–Zimbabwe

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Kilmarnock–Aberdeen

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Aberdeen–Kilmarnock

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Heart Of Midlothian–ST Johnstone

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Rapid Vienna–Heart Of Midlothian

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Heart Of Midlothian–Rapid Vienna

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap20 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap99 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap107 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54107000,006,160,842,52
Utolsó 104107000,006,160,842,52
Utolsó 204107000,006,160,842,52
Hazai1 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli3 meccs
107perc0gól0gólpassz6,16értékelés
Kezdőként3 meccs
99perc0gól0gólpassz5,89értékelés
Csereként1 meccs
8perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 28.
  2. 5,92026. 10. 10.
  3. –2026. 10. 17.
  4. 5,82026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 20 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
20 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
99 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,84 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. N09.05.–
  3. N09.12.–
  4. N09.24.–
  5. C09.28.8′
  6. K10.10.79′
  7. K10.17.–
  8. N10.24.–
  9. K10.28.20′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
107perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,16értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
107perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc99
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,89

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc66/670,00
Gólpassz / 90 perc66/670,00
Átlagértékelés52/675,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.