Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Hlongwane
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Hlongwane

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc43053,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,357 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMinnesota United FCMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
147
Passzpontosság
20,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,26
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,30
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
51,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
430 perc
Átlagértékelés
6,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,712026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Minnesota United FC · Középpályás
42,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc430 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,21 Értékelés6,35 Passzpontosság20,30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz33Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság23 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Minnesota United FC–Los Angeles Galaxy

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Real Salt Lake–Minnesota United FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap385 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap430 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55322000,006,330,842,24
Utolsó 108430010,216,351,262,30
Utolsó 208430010,216,351,262,30
Hazai4 meccs
212perc0gól0gólpassz6,27értékelés
Idegenbeli4 meccs
218perc0gól1gólpassz6,40értékelés
Kezdőként8 meccs
430perc0gól1gólpassz6,35értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. 6,72026. 09. 27.
  3. 6,12026. 10. 11.
  4. 6,12026. 10. 15.
  5. 6,52026. 10. 17.
  6. 6,32026. 10. 25.
  7. 6,32026. 10. 29.
  8. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 150 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
1 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
150 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
385 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
430,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K08.20.–
  3. N09.20.–
  4. K09.27.45′
  5. K10.11.63′
  6. K10.15.82′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.59′
  10. K11.02.1′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
322perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
430perc0gól1gólpassz0,21G+GP / 906,35értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc322
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,33

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc137/2620,00
Gólpassz / 90 perc151/2620,00
Átlagértékelés175/2626,25

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.