Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Iván Jaime
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Iván Jaime

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc56856,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,48 / 90 perc
Átlagértékelés6,728 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLas PalmasSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,8/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0,32
Lövés
13
Kaput talál
5
Lövés pontossága
38,50 %
Gólkonverzió
7,70 %

Passz és kreativitás

Passz
172
Passzpontosság
19 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,90
Sikeres csel
20
Cselezési siker
48,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,22
Megnyert párharc
38
Párharcsiker
45,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,48

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
568 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Las Palmas · Középpályás
57,8index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc568 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,48 Értékelés6,72 Passzpontosság19 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–3
Oviedo–Las Palmas

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz6Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Las Palmas–Castellón

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres8 / 6Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Mallorca–Las Palmas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Las Palmas–Valladolid

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,54Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert27 / 9Csel / sikeres8 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Eibar–Las Palmas

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,15Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz25Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Las Palmas–Burgos

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres9 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Cadiz–Las Palmas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Las Palmas–Leganes

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Girona–Las Palmas

Csereként beálltM · 52 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap66 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap334 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap568 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,51
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55334010,276,442,431,89
Utolsó 1010568120,486,721,902,22
Utolsó 2010568120,486,721,902,22
Hazai5 meccs
360perc0gól1gólpassz6,61értékelés
Idegenbeli5 meccs
208perc1gól1gólpassz6,90értékelés
Kezdőként9 meccs
516perc0gól2gólpassz6,61értékelés
Csereként1 meccs
52perc1gól–gólpassz7,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 08. 29.
  2. 6,62026. 09. 04.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,82026. 09. 20.
  5. 7,22026. 09. 27.
  6. 6,52026. 10. 04.
  7. –2026. 10. 11.
  8. 6,02026. 10. 17.
  9. 7,22026. 10. 24.
  10. 6,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 156 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
66 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
156 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
246 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
189,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,48 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.29.52′
  2. K09.04.21′
  3. K09.12.–
  4. K09.20.71′
  5. K09.27.90′
  6. K10.04.88′
  7. K10.11.–
  8. K10.17.90′
  9. K10.24.90′
  10. K11.02.66′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
334perc0gól1gólpassz0,27G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
568perc1gól2gólpassz0,48G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc334
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc46/1630,16
Gólpassz / 90 perc30/1630,32
Átlagértékelés43/1636,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.