Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nacho Méndez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nacho Méndez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc26252,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,033 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJohor Darul Takzim FCAFC Champions League Elite · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,2/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
203
Passzpontosság
61,10 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
3,09
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,75
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
262 perc
Átlagértékelés
7,03
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Elite2026Johor Darul Takzim FC · Középpályás
52,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc262 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,03 Passzpontosság61,10 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Johor Darul Takzim FC · Játékos
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Super League2026Johor Darul Takzim FC · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz63Passzpontosság56 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság59 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz76Passzpontosság67 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–7
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Johor Darul Takzim FC–Negeri Sembilan

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai7–0
Johor Darul Takzim FC–Imigresen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap172 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap262 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap262 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55262000,007,033,092,75
Utolsó 105262000,007,033,092,75
Utolsó 205262000,007,033,092,75
Hazai2 meccs
82perc0gól0gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli3 meccs
180perc0gól0gólpassz6,95értékelés
Kezdőként5 meccs
262perc0gól0gólpassz7,03értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 20.
  2. –2026. 10. 09.
  3. 7,22026. 10. 13.
  4. 7,22026. 10. 27.
  5. 6,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 172 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
172 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
262 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. N09.11.–
  3. K09.20.–
  4. K10.09.–
  5. K10.13.90′
  6. K10.27.82′
  7. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
262perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
262perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc262
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc53/950,00
Gólpassz / 90 perc58/950,00
Átlagértékelés12/957,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.