Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Sean Steur
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Sean Steur

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc11514,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,484 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNewcastleLeague Cup · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex24,9/10086% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
111
Passzpontosság
47,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,57
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,57
Megnyert párharc
1
Párharcsiker
11,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,78

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
115 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Newcastle · Középpályás
24,9index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc75 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság55,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Newcastle · Középpályás
35,2index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc40 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,60 Passzpontosság32,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai0–1
Newcastle–Everton

KezdőM · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság34 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Everton–Newcastle

KezdőM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Crystal Palace–Newcastle

Csereként beálltM · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz2Passzpontosság0 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Newcastle–Aston Villa

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Coventry–Newcastle

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Newcastle–Hull City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Millwall–Newcastle

Csereként beálltM · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Newcastle–Bournemouth

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Tottenham–Newcastle

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Newcastle–West Brom

KezdőM · 65 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz65Passzpontosság62 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Newcastle–Liverpool

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap35 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap49 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap115 perc8 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,08
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5549000,004,753,670,00
Utolsó 108115000,004,321,571,57
Utolsó 208115000,004,321,571,57
Hazai4 meccs
91perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli4 meccs
24perc0gól0gólpassz3,03értékelés
Kezdőként6 meccs
100perc0gól0gólpassz4,90értékelés
Csereként2 meccs
15perc0gól0gólpassz3,15értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,92026. 08. 26.
  3. 0,02026. 09. 08.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 0,02026. 10. 12.
  6. 6,32026. 10. 25.
  7. 5,82026. 10. 29.
  8. 6,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 49 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
26 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
49 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
49 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,78 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.26.65′
  2. N08.29.–
  3. N09.05.–
  4. C09.08.1′
  5. K09.19.–
  6. K10.12.0′
  7. N10.17.–
  8. C10.25.14′
  9. K10.29.9′
  10. K11.02.26′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
49perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
115perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,32értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc49
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.