Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Frederik Emmery
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Frederik Emmery

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc80653,7 perc/meccs
Gól + gólpassz40,45 / 90 perc
Átlagértékelés7,0611 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAarhusSuperliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
86,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
3
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
19
Kaput talál
5
Lövés pontossága
26,30 %
Gólkonverzió
5,30 %

Passz és kreativitás

Passz
205
Passzpontosság
16,70 %
Kulcspassz
18
Kulcspassz / 90
2,01
Sikeres csel
18
Cselezési siker
43,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,01
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
46,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
806 perc
Átlagértékelés
7,06
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 07. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Superliga2026Aarhus · Középpályás
57,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc526 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,51 Értékelés6,97 Passzpontosság16,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Aarhus · Középpályás
59,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc187 Gól– Gólpassz1 G+GP / 90– Értékelés7,40 Passzpontosság21,70 %
84% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Aarhus · Támadó
32,8index / 100
Meccs2 Kezdő0 Perc93 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,05 Passzpontosság9,80 %
74% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Aarhus · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli2–0
Brondby–Aarhus

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Aarhus–Viborg

KezdőM · 71 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,63Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Aarhus–Egnatia Rrogozhinë

Csereként beálltF · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FC Copenhagen–Aarhus

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,97Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gent–Aarhus

Csereként beálltF · 69 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Aarhus–Sonderjyske

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
AC Horsens–Aarhus

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
FC Nordsjaelland–Aarhus

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Aarhus–Silkeborg

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,51Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Aarhus–FC Midtjylland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Randers FC–Aarhus

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság18 %Párharc / megnyert16 / 12Csel / sikeres8 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Aarhus–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Aarhus–Odense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Benfica–Aarhus

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Sabah FA–Aarhus

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Lech Poznan–Aarhus

KezdőM · 97 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres4 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Aarhus–Lech Poznan

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,90Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz21Passzpontosság20 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap71 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap317 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap619 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55254110,717,172,131,42
Utolsó 1010529120,516,962,381,19
Utolsó 2015806130,457,062,011,01
Hazai7 meccs
383perc1gól2gólpassz7,12értékelés
Idegenbeli8 meccs
423perc0gól1gólpassz6,99értékelés
Kezdőként13 meccs
713perc1gól3gólpassz7,06értékelés
Csereként2 meccs
93perc–gól0gólpassz7,05értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 02.
  2. 7,52026. 09. 05.
  3. 6,32026. 09. 13.
  4. –2026. 09. 20.
  5. 6,72026. 10. 12.
  6. 7,62026. 10. 15.
  7. 7,02026. 10. 18.
  8. 6,52026. 10. 22.
  9. 7,62026. 10. 25.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 95 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
95 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
317 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
201,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.02.90′
  2. K09.05.45′
  3. K09.13.77′
  4. K09.20.–
  5. K10.12.63′
  6. C10.15.69′
  7. K10.18.90′
  8. C10.22.24′
  9. K10.25.71′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
254perc1gól1gólpassz0,71G+GP / 907,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
529perc1gól2gólpassz0,51G+GP / 906,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc254
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,17

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc26/750,19
Gólpassz / 90 perc22/750,19
Átlagértékelés16/756,88

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.