Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Djouahra
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Djouahra

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc58064,4 perc/meccs
Gól + gólpassz30,47 / 90 perc
Átlagértékelés6,897 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAroucaPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex53,8/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,47
Lövés
17
Kaput talál
2
Lövés pontossága
11,80 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
268
Passzpontosság
35,80 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,09
Sikeres csel
13
Cselezési siker
59,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,40
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
46,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
580 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Arouca · Középpályás
53,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc580 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,47 Értékelés6,89 Passzpontosság35,80 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–0
Arouca–Nacional

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Alverca–Arouca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz55Passzpontosság47 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Arouca–Estrela

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Sporting CP–Arouca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Arouca–Santa Clara

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,03Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Estoril–Arouca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz53Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Arouca–Maritimo

KezdőM · 87 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
FC Porto–Arouca

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Arouca–Moreirense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap245 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap580 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55403030,677,091,561,12
Utolsó 109580030,476,891,091,40
Utolsó 209580030,476,891,091,40
Hazai5 meccs
310perc0gól3gólpassz7,18értékelés
Idegenbeli4 meccs
270perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Kezdőként9 meccs
580perc0gól3gólpassz6,89értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,32026. 08. 29.
  4. 6,52026. 09. 07.
  5. 7,02026. 09. 13.
  6. 6,22026. 09. 19.
  7. 7,72026. 10. 11.
  8. 6,82026. 10. 24.
  9. 7,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
245 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
193,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.23.–
  3. K08.29.87′
  4. K09.07.90′
  5. K09.13.68′
  6. K09.19.90′
  7. K10.11.65′
  8. K10.24.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
403perc0gól3gólpassz0,67G+GP / 907,09értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
580perc0gól3gólpassz0,47G+GP / 906,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc403
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés7,09

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc58/1240,00
Gólpassz / 90 perc10/1240,47
Átlagértékelés23/1246,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.