Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jon Bautista
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jon Bautista

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc23229,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,414 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEibarSegunda División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex27,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
2
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
45
Passzpontosság
8,20 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,39
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,78
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
40,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
232 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,152026. 10. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Eibar · Támadó
27,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc232 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság8,20 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–1
Eibar–Almeria

KezdőF · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cordoba–Eibar

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Eibar–Mallorca

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Oviedo–Eibar

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 2Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Albacete–Eibar

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Eibar–Las Palmas

KezdőF · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Eldense–Eibar

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság4 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Eibar–Granada CF

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
FC Andorra–Eibar

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Eibar–Valladolid

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap61 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap151 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap232 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55173000,006,500,521,04
Utolsó 108232000,006,410,390,78
Utolsó 208232000,006,410,390,78
Hazai5 meccs
83perc0gól0gólpassz6,18értékelés
Idegenbeli3 meccs
149perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Kezdőként8 meccs
232perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. –2026. 09. 06.
  3. 6,12026. 09. 19.
  4. 6,32026. 09. 27.
  5. –2026. 10. 03.
  6. 7,22026. 10. 12.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,12026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 61 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
61 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
61 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
151 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. N08.30.–
  3. K09.06.–
  4. K09.19.59′
  5. K09.27.22′
  6. K10.03.–
  7. K10.12.90′
  8. K10.17.–
  9. N10.24.–
  10. K10.31.61′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
173perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,50értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
232perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc151
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,60

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc59/940,00
Gólpassz / 90 perc37/940,00
Átlagértékelés54/946,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.