Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Primasso
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Primasso

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc40150,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,326 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPisaSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex38,8/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
228
Passzpontosság
39,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,22
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,92
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
55,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,67

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
401 perc
Átlagértékelés
6,32
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,282026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Pisa · Védő
38,8index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc401 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,22 Értékelés6,32 Passzpontosság39,30 %
96% adatlefedettségJavuló forma
Olasz Kupa2026Pisa · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–0
Avellino–Pisa

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság33 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Pisa–Palermo

KezdőD · 97 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság44 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Hellas Verona–Pisa

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Pisa–Cremonese

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság57 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Vicenza Virtus–Pisa

KezdőD · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,28Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Mantova–Pisa

KezdőD · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Pisa–Virtus Entella

KezdőD · 17 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés5,44Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Juve Stabia–Pisa

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Pisa–Catanzaro

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Pisa–Padova

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Pisa–Empoli

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap142 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap304 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap401 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55304000,006,640,002,66
Utolsó 108401010,225,420,222,92
Utolsó 208401010,225,420,222,92
Hazai3 meccs
204perc0gól1gólpassz6,07értékelés
Idegenbeli5 meccs
197perc0gól0gólpassz4,93értékelés
Kezdőként8 meccs
401perc0gól1gólpassz5,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 06.
  2. 5,42026. 09. 11.
  3. 5,92026. 09. 20.
  4. 7,32026. 10. 10.
  5. 6,52026. 10. 17.
  6. –2026. 10. 25.
  7. 6,22026. 10. 28.
  8. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 142 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
142 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
304 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
401,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,67 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. N08.30.–
  3. K09.06.0′
  4. K09.11.17′
  5. K09.20.80′
  6. K10.10.72′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.–
  9. K10.28.97′
  10. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
304perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
401perc0gól1gólpassz0,22G+GP / 905,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc304
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc111/1140,00
Gólpassz / 90 perc11/1140,22
Átlagértékelés74/1145,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.