Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Aleix García
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Aleix García

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc1 05381,0 perc/meccs
Gól + gólpassz40,34 / 90 perc
Átlagértékelés7,6112 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayer LeverkusenBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex67,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
16
Kaput talál
5
Lövés pontossága
31,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
1 151
Passzpontosság
92,40 %
Kulcspassz
32
Kulcspassz / 90
2,74
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
17
Védőakció / 90
2,56
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
55,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,09

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 053 perc
Átlagértékelés
7,61
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Bayer Leverkusen · Középpályás
67,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc631 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés7,47 Passzpontosság84,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Bayer Leverkusen · Középpályás
63,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc242 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,37 Értékelés7,46 Passzpontosság89,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayer Leverkusen · Középpályás
81,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 901 Értékelés8,30 Passzpontosság116,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–2
Gól0Gólpassz2Értékelés8,60Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz114Passzpontosság108 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz90Passzpontosság82 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
OFI–Bayer Leverkusen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz121Passzpontosság114 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz76Passzpontosság71 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz63Passzpontosság60 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz87Passzpontosság80 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz71Passzpontosság63 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Bayer Leverkusen–Celje

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés8Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz87Passzpontosság77 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz7Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz106Passzpontosság98 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól–Gólpassz0Értékelés8,50Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz101Passzpontosság93 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz97Passzpontosság91 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
SV Wehen–Bayer Leverkusen

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz138Passzpontosság123 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap506 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 053 perc13 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360020,507,602,253,00
Utolsó 1010776040,467,532,902,67
Utolsó 20131 053040,347,612,742,56
Hazai6 meccs
450perc0gól3gólpassz7,98értékelés
Idegenbeli7 meccs
603perc0gól1gólpassz7,34értékelés
Kezdőként13 meccs
1 053perc0gól4gólpassz7,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 09. 12.
  2. 8,02026. 09. 16.
  3. 7,22026. 09. 20.
  4. 7,72026. 10. 10.
  5. 7,22026. 10. 15.
  6. 7,62026. 10. 18.
  7. 7,22026. 10. 22.
  8. 7,02026. 10. 25.
  9. 8,62026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
506 perc7 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
263,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,09 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.90′
  2. K09.16.90′
  3. K09.20.90′
  4. K10.10.84′
  5. K10.15.62′
  6. K10.18.90′
  7. K10.22.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.28.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól2gólpassz0,50G+GP / 907,60értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
776perc0gól4gólpassz0,46G+GP / 907,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés7,60

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc79/1200,00
Gólpassz / 90 perc36/1200,14
Átlagértékelés6/1207,47

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.