Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Adri Embarba
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Adri Embarba

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc28626,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,606 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlmeriaSegunda División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex33,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
3
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
106
Passzpontosság
16,60 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2,20
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,15
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
39,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,63

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
286 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Almeria · Támadó
33,7index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc286 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,60 Passzpontosság16,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–1
Eibar–Almeria

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Almeria–Oviedo

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Real Sociedad II–Almeria

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Almeria–Leganes

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Almeria–Burgos

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Mallorca–Almeria

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Almeria–Celta de Vigo II

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Cordoba–Almeria

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Almeria–Cadiz

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sabadell–Almeria

Kezdő · csapatkapitányM · 58 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Tenerife–Almeria

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Almeria–Eldense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap26 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap58 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap286 perc11 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55123000,004,021,463,66
Utolsó 1010286000,004,402,203,15
Utolsó 2011286000,004,402,203,15
Hazai6 meccs
163perc0gól0gólpassz5,42értékelés
Idegenbeli5 meccs
123perc0gól0gólpassz3,13értékelés
Kezdőként11 meccs
286perc0gól0gólpassz4,40értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,02026. 08. 29.
  3. 6,52026. 09. 06.
  4. 0,02026. 09. 12.
  5. 7,02026. 09. 20.
  6. 6,52026. 09. 27.
  7. 6,92026. 10. 03.
  8. 0,02026. 10. 11.
  9. 6,72026. 10. 24.
  10. 0,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 26 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
26 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
26 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,63 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.58′
  2. K09.06.26′
  3. K09.12.0′
  4. K09.20.79′
  5. K09.27.65′
  6. K10.03.32′
  7. K10.11.0′
  8. N10.17.–
  9. K10.24.26′
  10. K10.31.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
123perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,02értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
286perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc58
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.