Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Afolabi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Afolabi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc8517,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,703 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZbrojovka BrnoCzech Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,7/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
60 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
19
Passzpontosság
6 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
4,24
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,12
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
85 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Zbrojovka Brno · Középpályás
42,7index / 100
Meccs5 Kezdő3 Perc85 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság6 %
90% adatlefedettségStabil forma
Czech Liga2026Slovan Liberec · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Zbrojovka Brno–Bohemians 1905

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Mlada Boleslav–Zbrojovka Brno

Csereként beálltM · 26 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Zbrojovka Brno–Artis

Csereként beálltM · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FK Jablonec–Slovan Liberec

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Slovan Liberec–Hradec Králové

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap85 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5585000,004,024,242,12
Utolsó 10585000,004,024,242,12
Utolsó 20585000,004,024,242,12
Hazai2 meccs
59perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli3 meccs
26perc0gól0gólpassz2,30értékelés
Kezdőként3 meccs
45perc0gól0gólpassz2,30értékelés
Csereként2 meccs
40perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 12.
  2. 6,92026. 09. 19.
  3. 6,92026. 10. 10.
  4. 0,02026. 10. 18.
  5. 0,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 13,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
45 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.30.–
  2. N09.06.–
  3. C09.12.14′
  4. C09.19.26′
  5. K10.10.45′
  6. K10.18.0′
  7. N10.24.–
  8. K10.31.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
85perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,02értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
85perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,02értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc71
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.