Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Valentín Pezzolesi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Valentín Pezzolesi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc72766,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,37 / 90 perc
Átlagértékelés6,578 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLas PalmasSegunda División · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex54,4/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,25
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
6
Kaput talál
3
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
351
Passzpontosság
38,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,25
Sikeres csel
8
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,84
Megnyert párharc
64
Párharcsiker
65,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
18
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
727 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,732026. 10. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Las Palmas · Védő
54,4index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc727 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,37 Értékelés6,57 Passzpontosság38,30 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–3
Oviedo–Las Palmas

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,31Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz46Passzpontosság36 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Las Palmas–Castellón

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,35Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság21 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Mallorca–Las Palmas

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Las Palmas–Valladolid

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,73Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz56Passzpontosság50 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Eibar–Las Palmas

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert19 / 11Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Las Palmas–Burgos

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság39 %Párharc / megnyert11 / 10Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Cadiz–Las Palmas

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Las Palmas–Leganes

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Girona–Las Palmas

KezdőD · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés5,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz48Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Las Palmas–Albacete

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap727 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,82
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360110,506,730,503,00
Utolsó 1010727210,376,570,253,84
Utolsó 2011727210,376,570,253,84
Hazai6 meccs
450perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli5 meccs
277perc1gól1gólpassz6,19értékelés
Kezdőként11 meccs
727perc2gól1gólpassz6,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,32026. 08. 29.
  2. 7,12026. 09. 04.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,52026. 09. 20.
  5. 6,72026. 09. 27.
  6. 7,72026. 10. 04.
  7. –2026. 10. 11.
  8. 5,42026. 10. 17.
  9. 7,32026. 10. 24.
  10. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
242,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.97′
  2. K09.04.90′
  3. K09.12.–
  4. K09.20.90′
  5. K09.27.90′
  6. K10.04.90′
  7. K10.11.–
  8. K10.17.90′
  9. K10.24.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc1gól1gólpassz0,50G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
727perc2gól1gólpassz0,37G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/1480,25
Gólpassz / 90 perc20/1480,12
Átlagértékelés36/1486,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.