Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Karl
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Karl

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc55537,0 perc/meccs
Gól + gólpassz40,65 / 90 perc
Átlagértékelés6,5813 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayern MünchenBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,5/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,32
Gólpassz / 90
0,32
Lövés
18
Kaput talál
6
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
289
Passzpontosság
27,20 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,62
Sikeres csel
8
Cselezési siker
28,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,59
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
35,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
555 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Bayern München · Középpályás
36,5index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc229 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,39 Értékelés6,36 Passzpontosság26,70 %
94% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Bayern München · Középpályás
55,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc145 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,24 Értékelés6,67 Passzpontosság16,70 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayern München · Középpályás
64,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc118 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,76 Értékelés7,04 Passzpontosság37,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Középpályás
45,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc63 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság27 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,69Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Bayern München–Arsenal

KezdőM · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Bayern München–RB Leipzig

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Viking–Bayern München

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,83Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Greece–Germany

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Germany–Serbia

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz42Passzpontosság37 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól0Gólpassz1Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz37Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Bayern München–VfB Stuttgart

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap320 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap555 perc15 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,74
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55272110,666,841,322,98
Utolsó 1010383110,475,271,642,82
Utolsó 2015555220,655,701,622,59
Hazai7 meccs
140perc0gól2gólpassz4,70értékelés
Idegenbeli8 meccs
415perc2gól0gólpassz6,58értékelés
Kezdőként14 meccs
543perc2gól2gólpassz5,64értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól–gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 18.
  2. 0,02026. 10. 01.
  3. 6,62026. 10. 04.
  4. 6,22026. 10. 10.
  5. 5,82026. 10. 13.
  6. 5,92026. 10. 21.
  7. 6,32026. 10. 25.
  8. 7,72026. 10. 28.
  9. 6,02026. 10. 31.
  10. 8,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 250 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
74 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
250 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
320 perc7 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
138,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K10.01.0′
  2. K10.04.63′
  3. K10.10.3′
  4. K10.13.45′
  5. N10.17.–
  6. K10.21.22′
  7. K10.25.86′
  8. K10.28.90′
  9. K10.31.6′
  10. K11.03.68′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
272perc1gól1gólpassz0,66G+GP / 906,84értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
383perc1gól1gólpassz0,47G+GP / 905,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc272
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,84

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/2120,62
Gólpassz / 90 perc15/2120,62
Átlagértékelés85/2126,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.