Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Elliott
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Elliott

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc99166,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4612 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonChicago FireMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex39,8/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
1
Lövés pontossága
9,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
700
Passzpontosság
54,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,27
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
2,27
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
59 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
991 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,352026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Chicago Fire · Védő
39,8index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc895 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,42 Passzpontosság54,70 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Leagues Cup2026Chicago Fire · Védő
38,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc96 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság57 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz69Passzpontosság57 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz75Passzpontosság70 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés4,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz57Passzpontosság45 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz59Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Charlotte–Chicago Fire

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz64Passzpontosság58 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Nashville SC–Chicago Fire

Kezdő · csapatkapitányD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz45Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz75Passzpontosság69 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Chicago Fire–Inter Miami

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–4
Toronto FC–Chicago Fire

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz83Passzpontosság75 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Monterrey–Chicago Fire

Kezdő · csapatkapitányD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz67Passzpontosság57 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Orlando City SC–Chicago Fire

Kezdő · csapatkapitányD · 34 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság35 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Cruz Azul–Chicago Fire

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap405 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap991 perc15 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55405000,006,160,442,44
Utolsó 1010861000,006,370,312,30
Utolsó 2015991000,006,460,272,27
Hazai7 meccs
495perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Idegenbeli8 meccs
496perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Kezdőként15 meccs
991perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 06.
  2. 6,52026. 09. 10.
  3. 6,42026. 09. 13.
  4. 6,32026. 09. 20.
  5. 7,42026. 09. 27.
  6. 6,92026. 10. 07.
  7. 6,52026. 10. 10.
  8. 4,72026. 10. 15.
  9. 6,32026. 10. 29.
  10. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
315 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.10.90′
  3. K09.13.90′
  4. K09.20.96′
  5. K09.27.90′
  6. K10.07.90′
  7. K10.10.90′
  8. K10.15.45′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
405perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,16értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
861perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc405
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,16

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc78/2140,00
Gólpassz / 90 perc90/2140,00
Átlagértékelés77/2146,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.