Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Wagner
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Wagner

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 20780,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,07 / 90 perc
Átlagértékelés6,6814 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPhiladelphia UnionMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex50,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
13 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,07
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
645
Passzpontosság
39 %
Kulcspassz
29
Kulcspassz / 90
2,16
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
20
Labdaszerzés
19
Védőakció / 90
2,91
Megnyert párharc
53
Párharcsiker
55,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 207 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,592026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Philadelphia Union · Védő
50,2index / 100
Meccs15 Kezdő15 Perc1 207 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,07 Értékelés6,68 Passzpontosság39 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Philadelphia Union · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,59Kulcspassz4Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság44 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,03Kulcspassz4Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz71Passzpontosság55 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság26 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság36 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz80Passzpontosság62 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz41Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz39Passzpontosság30 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság45 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz46Passzpontosság27 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Austin–Philadelphia Union

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Philadelphia Union–Santos Laguna

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 207 perc15 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450010,206,793,402,60
Utolsó 1010908010,106,752,482,78
Utolsó 20151 207010,076,682,162,91
Hazai7 meccs
564perc0gól1gólpassz6,64értékelés
Idegenbeli8 meccs
643perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Kezdőként15 meccs
1 207perc0gól1gólpassz6,68értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 10.
  2. 7,32026. 09. 14.
  3. 6,22026. 09. 20.
  4. 6,62026. 09. 27.
  5. 6,82026. 10. 11.
  6. 6,62026. 10. 15.
  7. 6,62026. 10. 17.
  8. 7,02026. 10. 25.
  9. 6,12026. 10. 29.
  10. 7,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
1 207,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.14.90′
  3. K09.20.98′
  4. K09.27.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,79értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
908perc0gól1gólpassz0,10G+GP / 906,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,79

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc79/2140,00
Gólpassz / 90 perc52/2140,07
Átlagértékelés39/2146,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.