Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Choinière
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Choinière

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc77859,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7812 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLos Angeles FCMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
2
Lövés pontossága
18,20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
516
Passzpontosság
48,90 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
1,74
Sikeres csel
9
Cselezési siker
90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
3,12
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
59,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
778 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Los Angeles FC · Középpályás
52,9index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc702 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,75 Passzpontosság51,70 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Felkészülési mérkőzések2026Canada · Középpályás
45,1index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc76 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,95 Passzpontosság25,40 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz58Passzpontosság51 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Los Angeles FC–Los Angeles Galaxy

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Los Angeles FC–Austin

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
USA–Canada

Csereként beálltM · 38 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Canada–Peru

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Canada–Chile

KezdőM · 38 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,18Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz57Passzpontosság53 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz72Passzpontosság64 %Párharc / megnyert9 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz52Passzpontosság47 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
DC United–Los Angeles FC

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz75Passzpontosság70 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz4Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz64Passzpontosság61 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Los Angeles FC–San Diego

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap83 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap225 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap778 perc13 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55225000,006,671,602,80
Utolsó 1010612000,006,741,033,53
Utolsó 2013778000,006,781,743,12
Hazai6 meccs
359perc0gól0gólpassz6,89értékelés
Idegenbeli7 meccs
419perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Kezdőként12 meccs
740perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Csereként1 meccs
38perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 06.
  2. 7,22026. 09. 10.
  3. 7,22026. 09. 13.
  4. 6,32026. 09. 20.
  5. 7,02026. 09. 27.
  6. 6,92026. 10. 07.
  7. 7,22026. 10. 11.
  8. 6,52026. 10. 15.
  9. 6,32026. 10. 18.
  10. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-02.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 83 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
83 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
83 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
225 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.90′
  2. K09.20.79′
  3. K09.27.38′
  4. N10.03.–
  5. C10.07.38′
  6. K10.11.45′
  7. K10.15.27′
  8. K10.18.32′
  9. N10.26.–
  10. K11.02.83′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
612perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc187
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc143/2620,00
Gólpassz / 90 perc155/2620,00
Átlagértékelés76/2626,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.