Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nicolas Hasler
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nicolas Hasler

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc78260,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,559 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC VaduzSuper League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,4/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
391
Passzpontosság
37 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,04
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
2,76
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
61,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
782 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,262026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Vaduz · Védő
44,4index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc602 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,15 Értékelés6,67 Passzpontosság39,10 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Nemzetek Ligája2026Liechtenstein · Védő
33,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,15 Passzpontosság28,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Liechtenstein · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Vaduz · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli2–2
Grasshoppers–FC Vaduz

KezdőD · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság55 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Servette FC–FC Vaduz

KezdőD · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
FC Vaduz–FC Basel 1893

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Azerbaijan–Liechtenstein

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Malta–Liechtenstein

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Liechtenstein–Lithuania

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság37 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
FC Vaduz–FC Thun

Kezdő · csapatkapitányD · 88 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Zurich–FC Vaduz

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
FC Vaduz–Lausanne

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,26Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Luzern–FC Vaduz

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
FC Vaduz–Grasshoppers

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
BSC Young Boys–FC Vaduz

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
FC Vaduz–Inter Turku

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap244 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap782 perc13 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55334000,006,571,082,43
Utolsó 1010692000,006,531,042,73
Utolsó 2013782010,126,551,042,76
Hazai6 meccs
448perc0gól1gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli7 meccs
334perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Kezdőként13 meccs
782perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,52026. 09. 02.
  2. 7,32026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 13.
  4. 7,02026. 09. 20.
  5. 6,32026. 09. 24.
  6. –2026. 09. 27.
  7. 6,02026. 10. 01.
  8. 7,22026. 10. 11.
  9. 6,42026. 10. 24.
  10. 6,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 154 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
154 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
244 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
782,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.02.90′
  2. K09.05.90′
  3. K09.13.–
  4. K09.20.88′
  5. K09.24.90′
  6. K09.27.–
  7. K10.01.90′
  8. K10.11.90′
  9. K10.24.73′
  10. K10.31.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
334perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
692perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc334
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc38/720,00
Gólpassz / 90 perc18/720,15
Átlagértékelés22/726,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.