Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dániel Sallói
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dániel Sallói

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc72051,4 perc/meccs
Gól + gólpassz70,88 / 90 perc
Átlagértékelés6,7911 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonToronto FCMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex62,7/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
3
Gól / 90
0,50
Gólpassz / 90
0,38
Lövés
13
Kaput talál
4
Lövés pontossága
30,80 %
Gólkonverzió
30,80 %

Passz és kreativitás

Passz
182
Passzpontosság
16,10 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,50
Sikeres csel
2
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
0,63
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
720 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,792026. 09. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Toronto FC · Támadó
62,7index / 100
Meccs14 Kezdő13 Perc720 Gól4 Gólpassz3 G+GP / 900,88 Értékelés6,79 Passzpontosság16,10 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Toronto FC–DC United

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Columbus Crew–Toronto FC

KezdőF · 27 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Toronto FC–CF Montreal

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Nashville SC–Toronto FC

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
St. Louis City–Toronto FC

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Toronto FC–Nashville SC

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,79Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–4
Toronto FC–Chicago Fire

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Toronto FC–New York City FC

Csereként beálltF · 35 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Toronto FC–Charlotte

KezdőM · 33 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap219 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap720 perc14 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,87
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55219211,236,630,410,82
Utolsó 1010562320,806,781,120,64
Utolsó 2014720430,886,791,500,63
Hazai8 meccs
418perc2gól3gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli6 meccs
302perc2gól0gólpassz6,65értékelés
Kezdőként13 meccs
685perc3gól3gólpassz6,70értékelés
Csereként1 meccs
35perc1gól0gólpassz7,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,82026. 09. 10.
  2. 6,62026. 09. 13.
  3. 6,32026. 09. 20.
  4. 6,12026. 09. 27.
  5. –2026. 10. 10.
  6. 6,42026. 10. 15.
  7. 7,32026. 10. 18.
  8. 7,02026. 10. 24.
  9. 5,92026. 10. 29.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 117 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
117 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
219 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
102,9 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.90′
  4. K09.27.73′
  5. K10.10.–
  6. K10.15.80′
  7. K10.18.22′
  8. K10.24.27′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
219perc2gól1gólpassz1,23G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
562perc3gól2gólpassz0,80G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc219
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés6,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/1581,36
Gólpassz / 90 perc36/1580,34
Átlagértékelés19/1587,32

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.