Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Medina
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Medina

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc27033,8 perc/meccs
Gól + gólpassz31,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,273 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEverton de VinaPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex69,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
1
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
6
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
30 %

Passz és kreativitás

Passz
115
Passzpontosság
32,90 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
3
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
5
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
48,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
270 perc
Átlagértékelés
7,27
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Everton de Vina · Támadó
69,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc270 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901 Értékelés7,27 Passzpontosság32,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz40Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,69Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz44Passzpontosság40 %Párharc / megnyert18 / 11Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Nublense–Everton de Vina

KezdőF · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz6Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz31Passzpontosság28 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap270 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 0,98
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270301,007,273,005,00
Utolsó 108270301,007,273,005,00
Utolsó 208270301,007,273,005,00
Hazai5 meccs
90perc1gól0gólpassz7,69értékelés
Idegenbeli3 meccs
180perc2gól0gólpassz7,06értékelés
Kezdőként8 meccs
270perc3gól0gólpassz7,27értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 25.
  3. –2026. 08. 29.
  4. –2026. 09. 05.
  5. 8,22026. 09. 12.
  6. 7,72026. 10. 11.
  7. 5,92026. 10. 26.
  8. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 12,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között12,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
90,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.25.–
  3. K08.29.–
  4. K09.05.–
  5. K09.12.90′
  6. K10.11.90′
  7. K10.26.90′
  8. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc3gól0gólpassz1,00G+GP / 907,27értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
270perc3gól0gólpassz1,00G+GP / 907,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,27

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/462,00
Gólpassz / 90 perc32/460,00
Átlagértékelés2/468,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.