Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Facundo Daniel Torres Perez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Facundo Daniel Torres Perez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 00667,1 perc/meccs
Gól + gólpassz40,36 / 90 perc
Átlagértékelés6,7914 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAustinMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex54,1/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
86,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
13
Kaput talál
6
Lövés pontossága
46,20 %
Gólkonverzió
15,40 %

Passz és kreativitás

Passz
436
Passzpontosság
31,90 %
Kulcspassz
26
Kulcspassz / 90
2,33
Sikeres csel
5
Cselezési siker
31,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,07
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
50,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
21
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 006 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,932026. 09. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Austin · Támadó
54,1index / 100
Meccs13 Kezdő12 Perc927 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 900,39 Értékelés6,76 Passzpontosság33 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Leagues Cup2026Austin · Támadó
31,1index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc79 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,95 Passzpontosság16,90 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli4–1
Los Angeles Galaxy–Austin

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Austin–Real Salt Lake

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Los Angeles FC–Austin

KezdőF · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz53Passzpontosság49 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Austin–Nashville SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,95Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Austin–San Diego

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
FC Dallas–Austin

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,19Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Austin–Colorado Rapids

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,93Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz35Passzpontosság30 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Portland Timbers–Austin

KezdőF · 83 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz45Passzpontosság36 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Toluca–Austin

Csereként beálltF · 19 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Austin–Philadelphia Union

Csereként beálltF · 27 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Seattle Sounders–Austin

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Austin–FC Dallas

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Club America–Austin

KezdőF · 60 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap367 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 006 perc15 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55367010,256,523,190,25
Utolsó 1010817120,336,712,200,88
Utolsó 20151 006220,366,792,331,07
Hazai7 meccs
493perc1gól1gólpassz6,78értékelés
Idegenbeli8 meccs
513perc1gól1gólpassz6,79értékelés
Kezdőként13 meccs
960perc2gól2gólpassz6,79értékelés
Csereként2 meccs
46perc–gól0gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 7,92026. 09. 10.
  3. 7,22026. 09. 14.
  4. 6,32026. 09. 20.
  5. 6,42026. 09. 27.
  6. 7,02026. 10. 11.
  7. 6,42026. 10. 15.
  8. 6,32026. 10. 18.
  9. 6,52026. 10. 25.
  10. 6,52026. 10. 29.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-29.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
367 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
251,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.14.90′
  3. K09.20.90′
  4. K09.27.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.81′
  7. K10.18.16′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
367perc0gól1gólpassz0,25G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
817perc1gól2gólpassz0,33G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc277
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,41

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc94/1580,22
Gólpassz / 90 perc71/1580,11
Átlagértékelés70/1586,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.