Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Waterman
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Waterman

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc47853,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,38 / 90 perc
Átlagértékelés6,876 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversidad de ConcepcionPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex47,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
4
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
78
Passzpontosság
9,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,56
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,56
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
47,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
478 perc
Átlagértékelés
6,87
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Universidad de Concepcion · Támadó
47,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc478 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,38 Értékelés6,87 Passzpontosság9,60 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,62Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz12Passzpontosság6 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap121 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap208 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap478 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55298100,306,730,600,60
Utolsó 109478200,386,870,560,56
Utolsó 209478200,386,870,560,56
Hazai4 meccs
267perc1gól0gólpassz6,93értékelés
Idegenbeli5 meccs
211perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Kezdőként9 meccs
478perc2gól0gólpassz6,87értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 25.
  3. 7,92026. 08. 30.
  4. 6,42026. 09. 03.
  5. 7,62026. 09. 07.
  6. 6,52026. 10. 03.
  7. –2026. 10. 10.
  8. 6,42026. 10. 26.
  9. 6,42026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 121 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
31 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
121 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
121 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
239,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.25.–
  3. K08.30.90′
  4. K09.03.90′
  5. K09.07.90′
  6. K10.03.87′
  7. K10.10.–
  8. K10.26.90′
  9. K10.30.31′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
298perc1gól0gólpassz0,30G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
478perc2gól0gólpassz0,38G+GP / 906,87értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc298
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/430,38
Gólpassz / 90 perc31/430,00
Átlagértékelés15/436,87

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.