Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Santiago Sandoval
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Santiago Sandoval

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc68256,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,40 / 90 perc
Átlagértékelés6,6411 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGuadalajara ChivasLiga MX · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,6/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,26
Gólpassz / 90
0,13
Lövés
18
Kaput talál
7
Lövés pontossága
38,90 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
227
Passzpontosság
22,50 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,32
Sikeres csel
5
Cselezési siker
29,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,24
Megnyert párharc
54
Párharcsiker
53,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
26
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
682 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,262026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026Guadalajara Chivas · Középpályás
54,6index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc605 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,45 Értékelés6,69 Passzpontosság23,50 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Felkészülési mérkőzések2026Mexico · Középpályás
30,5index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc77 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,45 Passzpontosság8,40 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai4–2
Gól2Gólpassz0Értékelés9,26Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,57Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz21Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Guadalajara Chivas–Necaxa

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Atlas–Guadalajara Chivas

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Mexico–Chile

Csereként beálltM · 11 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
USA–Mexico

KezdőF · 66 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Mexico–Peru

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz49Passzpontosság40 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz18Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap154 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap386 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap682 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,97
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55309210,877,001,462,04
Utolsó 1010552210,496,661,632,45
Utolsó 2012682210,406,641,322,24
Hazai6 meccs
296perc2gól0gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli6 meccs
386perc0gól1gólpassz6,43értékelés
Kezdőként11 meccs
671perc2gól1gólpassz6,68értékelés
Csereként1 meccs
11perc–gól–gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 14.
  2. 6,32026. 09. 20.
  3. 5,82026. 09. 27.
  4. 6,62026. 10. 04.
  5. 6,32026. 10. 07.
  6. 6,02026. 10. 11.
  7. 6,42026. 10. 18.
  8. 6,82026. 10. 21.
  9. 6,62026. 10. 25.
  10. 9,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 64 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
64 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
309 perc5 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
227,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.76′
  2. K09.27.90′
  3. N09.30.–
  4. K10.04.66′
  5. C10.07.11′
  6. K10.11.24′
  7. K10.18.86′
  8. K10.21.45′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.64′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
309perc2gól1gólpassz0,87G+GP / 907,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
552perc2gól1gólpassz0,49G+GP / 906,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc309
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc156/1610,00
Gólpassz / 90 perc50/1610,17
Átlagértékelés106/1616,37

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.