Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Daoud Soliman
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Daoud Soliman

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc16928,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,353 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Rayyan SCAFC Champions League Two · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex32,8/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
64
Passzpontosság
22 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,07
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
5,33
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
43,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
169 perc
Átlagértékelés
6,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,782026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Two2026Al-Rayyan SC · Védő
32,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,92 Passzpontosság29 %
84% adatlefedettségStabil forma
Stars League2026Al-Rayyan SC · Védő
40,6index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc79 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság14,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–0
Al-Rayyan SC–Al-Nahda

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Al-Arabi SC–Al-Rayyan SC

KezdőD · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Al-Nahda–Al-Rayyan SC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Al-Gharafa–Al-Rayyan SC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Al Taawon–Al-Rayyan SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Qatar SC–Al-Rayyan SC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Al-Rayyan SC–Al Ahli Doha

Csereként beálltD · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al-Rayyan SC–Al-Duhail SC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Al Wakrah–Al-Rayyan SC

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap150 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap169 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55169000,003,811,075,33
Utolsó 106169000,003,811,075,33
Utolsó 206169000,003,811,075,33
Hazai2 meccs
19perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli4 meccs
150perc0gól0gólpassz3,18értékelés
Kezdőként5 meccs
150perc0gól0gólpassz3,18értékelés
Csereként1 meccs
19perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 6,42026. 09. 11.
  3. 5,92026. 10. 14.
  4. 0,02026. 10. 18.
  5. 0,02026. 10. 28.
  6. 6,82026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 60 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
60 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
150 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.27.–
  2. K09.05.–
  3. C09.11.19′
  4. N10.09.–
  5. K10.14.90′
  6. K10.18.0′
  7. K10.28.0′
  8. K10.31.60′
  9. N11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
169perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,81értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
169perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc150
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc72/760,00
Gólpassz / 90 perc72/760,00
Átlagértékelés75/762,96

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.